Lightsheer a inne lasery

Na pierwszy rzut oka depilacja laserem diodowym Light sheer i laserem IPL wydaje się być podobną metodą. Różnica jest zauważalna, kiedy przyjrzymy się parametrom zabiegu.

Kluczem są parametry

Przy depilacji IPL używa się wiązki światła o różnej długości fal, a przy depilacji Light Sheer długość fali zawsze wynosi 810nm.

Przez lata obecności obu technik na rynku usług kosmetycznych z czystym sumieniem można stwierdzić, że depilacja LightSheer cieszy się znacznie większą niezawodnością.

Urządzenia IPL zazwyczaj przynoszą tylko czasowe efekty i na dzień dzisiejszy są alternatywą dla wosku, pasty cukrowej lub depilatora elektrycznego.

LightSheer a domowa alternatywa

Od stosunkowo niedawna na rynku pojawiają się urządzenia IPL do domowej depilacji, co wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Dla osób mających włosy podatne na działanie światła lampy ksenonowej i nie oczekują bardzo trwałych efektów.

Lasery diodowe są zarezerwowane tylko i wyłącznie do użytku w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, kosmetologicznych i lekarskich przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Komentowanie wyłączone.