Przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej.

Przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej nasi specjaliści przeprowadzą konsultację, dzięki której wykonana depilacja będzie bezpieczna i maksymalnie skuteczna.

Z każdym pacjentem przeprowadzamy dokładną rozmowę w celu wykluczenia przeciwskazań do depilacji laserowej. Na tym pierwszym spotkaniu prosimy o nie golenie włosów w okolicy, która miałaby być poddana depilacji lub o zostawienie małego nieogolonego obszaru. Pozwoli to na ocenę koloru i struktury włosów i dobranie najlepszych parametrów dla Ciebie.

W celu dobrania optymalnej mocy zabiegu nasi specjaliści wykonują kilka próbnych strzałów i ocenią reakcję skóry. Zabieg powinien być bezbolesny, powodować lekkie zaczerwienienie w okolicy mieszka włosowego.

Ten pierwszy próbny zabieg depilacji jest najlepszym czasem dla Ciebie na zadawanie wszystkich nurtujących pytań i na rozwianie wszelkich wątpliwości. A co najlepsze? Jest całkowicie darmowy!

Jeżeli po pierwszym, próbnym zabiegu nie pojawiają się żadne niepokojące objawy, nasze specjalistki umówią Cię na właściwy zabieg depilacji, a ty nie będziesz musiała się już martwić o bezpieczeństwo i efekty.

Przygotowanie pierwszego zabiegu

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej nie wymaga dużego wysiłku. Depilowana powierzchnia powinna być dokładnie ogolona. Miejsce zabiegu nie może też być podrażnione lub przesuszone.

Przed pierwszym zabiegiem i między kolejnymi zabiegami należy pamiętać, aby:

  • nie opalać skóry, minimum 4-6 tygodni przed pierwszym zabiegiem. Im jaśniejsza jest skóra, tym depilacja jest skuteczniejsza. Najlepiej jeśli przed depilacją opalenizna zblednie całkowicie.
  • nie stosować samoopalaczy
  • nie depilować włosów woskiem lub pęsetą
  • nie stosować kremów o działaniu złuszczającym zawierających witaminę C, retinol, kwasy owocowe
  • odstawić blokery pocenia, jeśli depilowane mają być pachy
  • zaprzestać stosowania leków i ziół o działaniu światłouczulającym

Przed pierwszym zabiegiem nasi specjaliści przeprowadzą z Tobą dokładny wywiad i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej wskazana jest podstawowa wiedza która zapewni bezpieczeństwo zabiegu, komfort, ale przede wszystkim zadowalające efekty skutecznego pozbycie się nie chcianego owłosienia.

Komentowanie wyłączone.